www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Полицейска държава


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Полицейска държава
anti666
Quote Post












Многократно тук сме казвали, че в бедна България режима подържа един огромен репресивен апарат. Този път обаче излезе и наяве шокиращата истина. Ние имаме полицаи и тайни агенти спрямо население в пъти повече от другите европейски държави. Така гордо се нареждаме пред Северна Корея, Туркменистан и Грузия. Ето и шокиращите факти. Натиснете тук

Армия - 30 000
Полицейски апарат - 63 000
ДС служители - 4000

В тези цифри няма нищо лошо ако наистина си вършеха работата. Ако по селата не убиваха с брадви възрастни жени. И единственияt полицай не отговаря с моторчето за 5-6 села.
Ако нямаше нарокдилъри пред училищата и в дискотеките. Ако мутрите не са "честни бизнесмени" и съветници в ДАНС.
Ако от 90-та година има разкрит поне един чужд шпионин или ислямски терорист. Напротив, тази година показно разкараха на държавен бюджет един ислямист до София, само за да го върнат обратно като герой. В резултат на което човекът, подал сигнал че в училището се учи радикален ислям беше уволнен от работа.

Каква работа свършиха дансаджиите с големите заплати досега? Една смляна демонстрация срещу режима през януари. Няколко лапетии осъдени за качване на музика. Съставяне на досиета на хора, неодобряващи Режима (потенциални политзатворници). Забрана на Елтимир да работи дори и като пъдар. Забрана на внучето му да бъде прегледано в болница. Един осъден в постановка за кражба на кола. Две момчета от набеден сайт с фашистка тематика, осъдени по чл.108. Един журналист пребит с чукове. Май това им е дейността досега на тайните супер-ултра-контраразузнавачи.
Надявам се с назначението на новия шеф на Данс да видим поне някоя ислямистка формация изгонена от България. Както направи с еврейските моше-ници Майкъл Чорни и Денис Ершов
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Днес Ангел има среща с Григор Симов. Двамата са приятели отдавна. Според мен Григор Симов е в състояние да помогне на Ангел да започне работа при него. Виждал съм го на живо-свестен човек е. Достатъчно е само Ангел да го поиска.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Гришата не дойде, чаках до сега. Не знам какво се е случило.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Гришата е идвал до тук и не е влязал. Оставил бях вратата отключена, ама съм позадрямал. Не съм добре със здравето напоследък. Оставил е една туба с мляко пред вратата, по това разбрах. Няма кой друг да ми остави мляко, само той ми е носил. Наистина съжалявам.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Благодаря ти за млекото, Гриша, ти си приятел! Ще преживея още няколко дни. Вчера взех хляб на вересия, ще го платя в пенеделник, като баща ми вземе пенсията, дотам съм я докарал. Ама оня ден им изправих косите на онези в кметството в Клисурица като им отворих Интернет и им показах снимка на Цеко и Васко от 1987 година. Беше малко преди да го изгонят Цеко от България. Впрочем и теб също. Защо не влезе, бе, Гриша, заради теб бях оставил откюлчено?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Внучето го прегледаха след като си платихме. Аз имах 10 лева и жена ми имаше толкова. Това ни бяха последните пари. Но детенцето да е живо, друго не ме интересува.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Оная вечер детенцето беше при нас. Вечерта вдигна 40 градуса температура и извикахме дъщеря и зетя. Отказали да го прегледат даже без пари. Отидохме с жена ми. Тя имаше всичко 10 лева, аз имах толкова. Дадохме ги и го прегледаха и ни дадоха лекарства. Ако нямахме пари, нямаше нищо. Това е грижата за децата в бивша БЪЛГАРИЯ.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да ви еба шибаната демкрация! Ако щете го трийте, ама да ви еба демокрацията, в която отказват медицинска помощ за дечица, ако нямат пари.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Дъщеря ми си е с нейното име, затова е станала белята. Илдина Ангелова Грънчарова. "Лекарят" я попитал: "Ти да не си дъщеря на Ангел Грънчаров?" И като чул утвърдителен отговор казал: "Внучето на Ангел Грънчаров да си го лекува Ангел Грънчаров, щом нямате пари". Това е. Нормално, демократично и либерелно.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Впрочем дъщеря ми е кръстена на Илия Минев. Те не искаха да й дадат името Илидина, ама като казах, че ще я кръстя Илияна, веднага се съгласиха. Доколкото знам, това е единственото дете, кръстено на бай Илия. Жена му, леля Ангелина дойде специално в Гурково да го кръстим.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И сега да не искат да вземат внученчето ми в болницата само защото е внуче на Ангел Грънчаров? Бах им утката майчина! Утре отивам със стария барабанлия. С шест патрона. Значи шестима ще застрелям, а после каквото ни е писано. Да дойдат и да ме арестуват преди това, предупреждавам ги.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето я леля Ангелина с Диди

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Einherjer3
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 1 957
Дата на регистрация: 3-August 09



QUOTE (Елтимир @ Aug 5 2009, 01:26 PM)
Впрочем дъщеря ми е кръстена на Илия Минев.

Аз пък си мислех че е кръстена на жената на кан Атила -ИЛДИГО!

Както и да е.. Дано децата да са добре -те са ни бъдещето!
PM
Top
Bile
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (Елтимир @ Aug 5 2009, 12:20 PM)
Благодаря ти за млекото, Гриша, ти си приятел! Ще преживея още няколко дни. Вчера взех хляб на вересия, ще го платя в пенеделник, като баща ми вземе пенсията, дотам съм я докарал. Ама оня ден им изправих косите на онези в кметството в Клисурица като им отворих Интернет и им показах снимка на Цеко и Васко от 1987 година. Беше малко преди да го изгонят Цеко от България. Впрочем и теб също. Защо не влезе, бе, Гриша, заради теб бях оставил откюлчено?

Както и да го мисля не ми се струва най-удачният вариянт да водиш кореспонденции с твоите приятели, чрез някакъв форум , в който ти самият твърдиш, че ври от предатели и агенти и всякакви "мухльовци"...
Благодарностите на Гришата за млекото можеш да ги отправиш на мейл или
на адрес: с. Парамун, община Трън, обл. Перник, пощ. код 24 74
а и по телефона може да му благодариш-GSM – 089 88 55 075


П.П. Ангеле, защо си мислиш, че ние доматите ги ядем с колчетата и не схващаме твоите манипулации?


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Днес Гришата дойде пак и отидохме до Цеко. Говорихме си и за вас, клеветници гадни. Впрочем Гришата ми плати вересията в магазина - 1 лев и пет стотинки. Един хляб и една запалка. Питайте го, кретени.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020